fbpx

Privaatsus

PRIVAATSUSE TINGIMUSED

ArtSTAC OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme välja töötanud järgmised privaatsuspoliitika põhimõtted kliendiandmete kogumiseks, kasutamiseks, avaldamiseks, edastamiseks ja säilitamiseks. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Hoolime väga veebisaidi www.artstac.com kasutajate privaatsusest ja ilmunud teabe kaitsest ning teeme omalt poolt kõik, et see teave ei jõuaks kellegi teiseni peale meie ja meie volitatud isikute isikud.

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Kõiki ArtSTAC OÜ veebipoe külastamisel ja ostude sooritamisel teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

ArtSTAC OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete redigeerimisele ja töötlemisele on piiratud volitatud isikutega.

Kaupmees on isikuandmete vastutav töötleja, Kaupmees edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale ArtSTAC OÜ-le.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine:

Isikuandmed on andmed, mida ArtSTAC OÜ kogub isiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. Keegi ei pea meiega oma isikuandmeid jagama, kuid see on vajalik selleks, et saaksime jätkata koostööd.

Isikuandmete kogumine toimub kliendi nõusolekul järgmistel viisidel:

· Kontaktandmete sisestamine meie veebisaidil või mujal meie kontoris oleva kontaktivormi kaudu (sh nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress)

·Veebilehe kasutamine kliendikonto loomisel

·Tellimine meie e-poes

·Läbi küpsiste

Küpsised:

ArtSTAC OÜ kasutab oma kasutajate paremaks teenindamiseks küpsiseid.

Küpsis on tekstifail, mille kasutaja külastatavad veebilehed saadavad ja salvestavad kasutaja arvutisse. Küpsis salvestatakse kasutaja veebibrauseri failikataloogi. Kui kasutaja on saiti varem külastanud, loeb veebilehitseja küpsist ja edastab vastava teabe küpsise algselt salvestanud veebilehele või üksusele. Küpsiste kohta lisateabe saamiseks külastage aadressi http://www.aki.ee/et/kupsised.http://www.aki.ee/et/kupsised Küpsised võimaldavad jälgida veebilehe kasutusstatistikat, pealkirjade populaarsust jm tegevused veebisaidil. Küpsistest saadavat teavet kasutatakse veebisaidi kasutatavuse ja sisu parandamiseks.

Kasutatavad küpsiste tüübid on järgmised:

Püsiküpsised on saidil liikumiseks ja selle funktsioonide kasutamiseks hädavajalikud. Püsiküpsiste puudumisel ei saaks kasutaja kasutada kõiki veebisaidi funktsioone.

Seansiküpsised võimaldavad veebisaidil meeles pidada kasutaja varasemaid valikuid (näiteks kasutajanimi, keelevalik jne) ning pakkuda seeläbi tõhusamaid ja isikupärasemaid funktsioone. Jälgimisküpsised koguvad andmeid kasutaja käitumise kohta veebisaidil.

Jälgimisküpsise teave muudab teie veebisaidi kasutuskogemuse parandamise lihtsaks. Reklaamiküpsised koguvad andmeid kasutaja sirvimisharjumuste kohta, mis omakorda võimaldab esitada veebisaidil kasutaja eelistustele vastavat reklaamisisu. Lisaks saab vastava küpsise tüübi abil mõõta reklaamikampaania efektiivsust.

Kasutajal on õigus keelduda küpsiste arvutisse salvestamisest. Soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid. Erinevat tüüpi brauserid kasutavad küpsiste keelamiseks erinevaid meetodeid. Täpsem info on saadaval aadressil http://www.aki.ee/et/kupsised.http://www.aki.ee/et/kupsised

Küpsiste blokeerimisel peab kasutaja arvestama, et pärast küpsiste blokeerimist ei pruugi kõik veebilehe funktsioonid kasutajale enam kättesaadavad olla.

Teie andmete turvalisus:

Teie kasutajaandmete turvaliseks muutmiseks kasutame meie lehel www.artstac.com SSL-sertifikaate. Teie kasutajaandmed on krüpteeritud.

Isikuandmete edastamine:

Isikuandmete edastamine toimub kauba kohaletoimetamisel, senikaua, kuni toodete kohaletoimetamine on vajalik.

Kasutame ka osalist andmete edastamist küpsiste kaudu. Me ei edasta teie nime, e-posti aadressi, telefoni. Ülekandmiseks kasutame IP-d. Selle eesmärk on võimaldada meil kasutada meie turundustegevuseks vajalikke programme. Näiteks Google Analytics, Facebook Pixel, Hotjar. Programmid kasutavad meie edastatud teavet, et hinnata meie lehe kasutamist teie kasutuskogemuse parandamiseks. Et edaspidi oleks leht sama hea ja veel parem ja mugavam.

Vajadusel saate seda vältida, keelates küpsised oma arvutis, kuid tõenäoliselt segab see tohutult tänapäeva Interneti kasutatavust.

Muud lingid:

www.artstac.com võib sisaldada kolmandate osapoolte veebisaitide linke. www.artstac.com ei vastuta nende lehtede sisu eest. Nende kasutamine on teie enda riisikol.

Alaealised

www.artstac.com soovitab kõigil vanematel ja eestkostjatel õpetada oma lapsi turvaliselt ja vastutustundlikult kasutama oma isikuandmeid Internetis. Alaealised ei tohiks edastada isikuandmeid www.artstac.com veebisaitidele ilma vanemate või eestkostjate loata. www.artstac.com ei kavatse kunagi koguda isiklikult alaealiste kohta isiklikku teavet ega seda mingil viisil kasutada ega avaldada seda ilma loata kolmandatele isikutele.

Teave, andmete muutmine või kustutamine:

Andmekaitseseaduse alusel on teil õigus oma andmetele juurde pääseda, neid muuta ja neid kustutada.

Õigus teabele:

Kui teil on küsimusi meie privaatsuskaitsepoliitika või teie isikuandmete töötlemise kohta, võtke meiega julgelt ühendust e-posti aadressil art@artstac.com

Pärast päringu esitamist teavitatakse teid kirjalikult ja kooskõlas kehtivate seadustega – milliseid teie isikuandmeid (kui neid oli) koguti veebisaidi www.artstac.com külastuse ajal.

Tingimused ja muudatused:

Jätame endale õiguse vajadusel oma privaatsuspoliitikat muuta. Kui kasutate meie veebisaiti, eeldame, et olete need põhimõtted läbi lugenud ja nõustute nendega.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega võtke meiega ühendust klienditeeninduse telefoninumbril – +372 539 46383.

ArtSTAC OÜ

Suur-Karja 21, 10158 Tallinn, Eesti

Registrinumber: 12563406

E-post: art@artstac.com

Veebisait: www.artstac.com

Subscribe to our mailing list

* indicates required
Select your currency
EUR Euro
FORGOT PASSWORD ?
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.