fbpx

Tingimused

TELLIMINE

Peale kauba valimist tuleb toode/tooted ostukorvi lisada.

Ostukorvi näed vajutades avalehe päises olevale nupule „Ostukorv“ ja liikudes edasi ostukorvi lehele.

Ostukorvis näed nimekirja kõikidest sinna lisatud toodetest ning iga toote kohta kuvatakse soovitud kogus (tk) ja hind. Samuti ostukorvi kogumaksumus.

Tellimuse vormistamiseks klõpsake nuppu "Soorita ost", mis viib teid kassalehele.

Tellimuse vormistamiseks palume täita paki kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite pakki saata kellelegi teisele – näiteks kingitusena, siis palume aktiveerida kohaletoimetamine teisele aadressile ja sisestada paki saaja andmed.

Kui kinnitate oma tellimuse, saate tellimuse vormi, mille saab tasuda koheselt pangalingi, PayPali, krediitkaardi või pangaülekandega.

Postitame teie tooted pärast arve tasumist. Paki valmimine võtab aega kuni 4 tööpäeva ja postitatakse määratud aadressile.

Tellimuse esitaja poolt antud e-posti aadress annab ArtSTAC OÜ keskkonnale õiguse väljastada perioodiliselt uudiskirju uudistoodete kohta.

Soovime teile meeldivat ostukogemust meie e-poes!

MAKSEVIISID

ArtSTAC OÜ veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgmisi võimalusi:

Panga lingid:

Eestis: Swedbank, LHV, SEB.

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimisvorm. Pangalingiga maksmiseks vajuta Maksekeskuse ikoonile. Tasumiseks aktsepteerime eurosid. Tellimuse koopia saadetakse ka teie e-posti aadressile juhuks, kui soovite tellimuse eest hiljem tasuda.

pangaülekanne

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimisvorm.

Paypal/krediitkaart

Tellimuse kinnitamiseks saate Paypali poolt teateid vastavalt kehtestatud reeglitele

Tellimuse koopia saadetakse kohe ka teie e-posti aadressile.

TOOTE HIND

Kõik ArtSTAC OÜ veebipoes olevad hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnad on kuvatud eurodes (€).

Hinnad kehtivad tellimuse vormistamise hetkest kuni täidetud tellimuse eest tasumise tähtpäeva lõppemiseni (7 päeva peale tellimuse vormistamist).

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kehtivad Kliendi ja ArtSTAC OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimused.

KAMPAANIAD

Turundusplaani kohaselt reklaamime oma tooteid, mida saab osta aadressilt www.artstac.com. Need kampaaniad on sooduskampaaniad, kus ArtSTAC OÜ annab väljakuulutatud toodetele % allahindlust. Kliendid saavad kasutada veebipoe ostukorvis seatud koodi. Nendest kampaaniatest ja allahindluste üksikasjadest teatatakse sotsiaalvõrgustikus m

TRANSPORT

Ostudele lisandub transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile:

Kohaletoimetamiseks Eestis ja maailmas kasutame jälgimisnumbriga Omniva postiteenuseid.

Tavaliselt tarnitakse kaup Eestis 3 tööpäeva jooksul, mujal maailmas 7 tööpäeva (enamus Euroopa riike) kuni 12 tööpäeva jooksul,

·DHL kiirsaadete jaoks kogu maailmas, kaubad tarnitakse 3 tööpäeva jooksul.

·Pakile saab järgi tulla ka meie kontorisse (Lembitu 7, Tallinn 10114, Eesti)

Kaup saadetakse kliendi poolt sisestatud tarneaadressile.

KAUPA KÄTTE- JA SAATMISE KORD

Peale müügilepingu jõustumist (peale Kliendi poolt tellimuse eest tasumist) komplekteerib ArtSTAC OÜ tellimuse ja annab selle kohaletoimetamiseks üle meie logistikapartneritele.

Tööpäevadel enne kella 15.00 sooritatud ja tasutud tellimused jõuavad Eestis reeglina 7 tööpäeva jooksul. Väljaspool Eestit postitatud pakid jõuavad kohale olenevalt valitud tarneviisi tingimustest, maksimaalselt 30 tööpäeva. Kui saadetis mingil põhjusel viibib, lepib ArtSTAC OÜ klienditugi Kliendiga kokku sobiva tarneaja.

Ülaltoodud tarnetingimused kehtivad alates tellimuse tasumise hetkest.

Viivituseta kohaletoimetamise tagamiseks olge tellimuse vormistamisel tarneandmete sisestamisel ettevaatlik.

Transpordi käigus kahjustatud saadetised, kus on kahjustatud tooted, kuid mitte toote pakend, asendatakse kliendile. Asendamise võimatuse korral teeme ettepaneku kahjustatud kauba hüvitamiseks.

ArtSTAC OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt Kliendile lubatud tarnepäevaks, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida ArtSTAC OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Kõiki ArtSTAC OÜ veebipoe külastamisel ja ostude sooritamisel teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

ArtSTAC OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete redigeerimisele ja töötlemisele on piiratud volitatud isikutega.

Kaupmees on isikuandmete vastutav töötleja, Kaupmees edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale ArtSTAC OU-le.

TAGASTUSÕIGUS JA GARANTII

ArtSTAC OÜ veebipoest ostetud kaupadel kehtib 14-päevane tagastamisõigus alates kauba kättesaamisest. Tagastamisõigus on loodud tagamaks saadetud kauba vastavust tellimusele.

·Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.

·Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus art@artstac.com 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

·Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sellisel juhul esialgset transporditasu ei hüvitata (v.a juhul, kui tagastatud kaup ei vasta tellimusele).

·Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

·Tagastatud toodete eest tagastatakse teile raha koheselt, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Tarbija tagastamisõigus on sätestatud õigusaktides.

Pretensioonide esitamise tähtaeg on 30 päeva pärast tellimuse postitamist.

Subscribe to our mailing list

* indicates required
Select your currency
EUR Euro
USD United States (US) dollar
FORGOT PASSWORD ?
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.