fbpx

Kunstigalerii Tallinnas Artstac

Kunstigalerii Tallinnas ARTSTAC

Ostame kunsti

Palun saatke teose info (autor, pealkiri, daatum, tehnika, mõõdud) ning foto(d) aadressile art@artstac.com või helistage +372 539 46 383.

Provenance – Oluline !

ARTSTAC Galerii esindab rahvusvahelisi ja eesti kõrgetasemelist professionaalset kunsti. Kunstnikid, kellega töötame, on tuntud rahvusvahelisel areenil. Galeriist leiab teoseid läbi rahvusvahelisi kunstiajaloo alates 19. sajandi lõpust kuni tänapäevani.

Kunsti kogumine on investeering.

Mai Levin ja Dominique Boulanger

Muusikat ja teatrit armastatakse pealtnäha rohkem kui kujutavat kunsti. Usutakse, et neid  kunstiliike mõistetakse paremini. Ent küllap on  huvis nendegi  vastu palju pealispinnalisust, keskpärase eelistamist tõeliselt heale.  Tuntud kollektsionäär Ambroise Vollard on jutustanud ühest kogujast, kes,  olles ostnud temalt ühe Cézanne’i  parematest natüürmortidest, küsis, miks peetakse ilusaks maale, mida on tegelikult kole vaadata. Profaan eelistab reeglina seda, mida kunstikogemusega inimene peab inetuks. Teisalt, Immanuel Kant on kirjutanud kunsti võimest transformeerida  esteetiliseks  seda, mis on tegelikkuses  vulgaarne ja õõvastav.

Vahetegemine hea, keskpärase ja halva vahel nõuab kogemust, pikemaajalist pidevat kontakti  kunstiga. Kunst ei avane esimesele vastutulijale. Paljud pelgavad vaeva ja  kaotavad kiiresti huvi. Kuid see, kes võtab  aega vaatamiseks ja süvenemiseks, saab tasutud.  Kunst on nagu võõrkeel, mis  kõlab muusikana neile, kes seda mõistavad. Kunst on ammendamatute võimaluste ala ning igaüks leiab sealt seda, mis on tõeliselt hea ning vastab just tema maitsele.

Kunsti kogumine on  sotsiaalse positsiooni märk ja see on ka teatud äriline investeering , kui ollakse piisavalt asjatundlik. Ent see on igal juhul investeering ka  kõrgemas, vaimses mõttes. See avardab maailmapilti, kultiveerib meeli ja tundemaailma, õpetab tegema valikuid.

Maailmas olevat üle 100 miljoni kollektsionääri, nende  keskmine vanus olevat käesoleval aastatuhandel  vähenenud 20 aasta võrra. See on märk üldiselt tõusnud haridustasemest. Kunstimaailma tundmaõppimist, kunstituruga kursisolemist  on oluliselt kergendanud internet. Siiski peab rõhutama, et internet ei asenda vahetut  füüsilist kontakti kunstiteosega, sealt saadav mulje osutub pahatihti petlikuks. On  palju muuseume ja galeriisid, kus saab näha originaale tegelikkuses, kunsti tema eheduses.

Galerii rõhutab oma aktiivse rahvusvahelise tegevuse ja digitaalse e-kaubanduse veebi kaudu oma panust valitud kunstnike tunnustamisse. Mõne galerii kunstnikke tunnevad muuseumid ja kogujad läbi Euroopa ja USA.

Galerii abistab uuemaid austajaid, kogujaid. Kõiki külastajaid hinnatakse ja oodatakse. Galerii eesmärk pole aidata mitte ainult müügis, vaid ka demüstifitseerimisel ja loovkunsti väärtustamise suurendamisel.

ARTSTAC kunstigalerii tallinnas, meie tegevusvaldkonda kuulub:

  • Kunstinäituste korraldamine.
  • Kunstiteoste müük ja konsultatsioonid: maal, graafika, foto, skulptuur.
  • Kunstikollektsionääride nõustamine kogude koostamisel.
  • Kunstialased konsultatsioonid interjööride kujundamisel.

A collection is practiced in discretion.
Lover of art by passion, the true sure values ​​are those acquired in favorable and uncertain economic periods. The current circumstances seem favorable to launch out in the world of art. These paintings presented in our exhibition in Tallinn must allure a connected clientele and these collectors must consider the artists presented as an opportunity for investment in the future and with works of art still poorly known, they can profit from significant successful investment.
Our gallery is dedicated to contemporary art, artists presented with international trends. Collectors welcome for any information.

Subscribe to our mailing list

* indicates required
Select your currency
EUR Euro
USD United States (US) dollar
FORGOT PASSWORD ?
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.